Hakkımızda

Hakkımızda

Demirkapılar 1989 tarihinde Çankırı'nın Orta ilçesinde inşaat malzemeleri satışıyla faaliyete başladı.

 Altı kardeşin ortak girşimiyle kurulan Demirkapılar 1994 yılında şirketleşerek Demirkapılar İnşaat Tic. ve San. Ltd. Şti. oldu.

 Dürüstlük ve Kalite anlayışından ödün vermeyen Demirkapılar İnşaat Tic. ve San. Ltd. Şti. büyüyerek 2004 yılında bünyesinde Demirkapılar Çerkeş Beton'u kurdu.

 İnşaat malzemeleri satışı, akaryakıt istasyonu, hazır beton, kum eleme ve yıkama tesisi, taş kırma tesisi, nakliye, hafriyat gibi alanlarda faaliyet gösteren Demirkapılar İnşaat Tic. ve San. Ltd. Şti. dürüstlük ve kalite anlayışından ödün vermeden faaliyet alanlarını genişleterek büyümeye devam edecektir.

İşimizi Önemsiyoruz!

              

Adres:

Cem Sultan Mahallesi Nevzat Ayaz Caddesi No: 34 Orta / ÇANKIRI

E-posta:

info@demirkapilar.com

Telefon:

0376 615 11 81

Faks:

0376 615 18 68

Biz Kimiz?

  • Misyonumuz

    Yapı Malzemeleri sektöründe müşterilerimize tam zamanında ,dürüst, güvenilir, müşteri memnuniyeti odaklı,sürekli yenilenen teknolojiye ayak uydurarak uluslararası dünya standartlarından taviz vermeyen yönetim ve hizmet anlayışıyla bir marka olarak sektördeki hedeflerimizi sürekli yükseltmek.

  • Vizyonumuz

    Kaliteli, dürüst ve deneyimli kadrosuyla değişen teknolojiden yararlanarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, müşteri sadakatini kazanmak, varolan müşteri ilişkilerinin kalıcı olabilmesi için verdiğimiz sözlerin tam anlamıyla eksiksiz yerine getirilmesi ve müşterinin ilk tercihi olmaya çalışmaktır.

  • Kalite Politikamız

    Yapı Malzemeleri hizmetlerinde dünyanın sürekli değişen standartlarını yakalayan, yenilikçi, kaliteli, güvenilir hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyeti için her türlü sorumluluğu titizlikle yerine getirmek , kaliteyi yaşam biçimi olarak benimseyip değişimi ve gelişimi yönetmek.